O Lady Pee

O Lady Pee

Lady Pee to prawdziwa przyjaciółka w potrzebie. Dzięki niej możesz czuć się komfortowo korzystając z publicznej toalety w pubie, restauracji, kinie, w podróży, na wakacjach.

Jest niezastąpiona podczas imprez plenerowych, koncertów. Lady Pee jest niezbędna w miejscach o zwiększonym ryzyku stężenia bakterii, jak szpital czy przychodnia lekarska.

Lady Pee jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy uformować z niej lejek przez naciśnięcie krawędzi i przyłożyć do ciała, a po użyciu wyrzucić.

 

Lady Pee doskonale wspomoże Cię także w czasie ciąży, kiedy dbałość o higienę jest szczególnie zalecana, a częsta potrzeba korzystania z toalety nie zawsze pozwala na ograniczanie się do własnej, domowej łazienki. Po porodzie również możesz potrzebować higienicznej przyjaciółki – zwłaszcza po cesarskim cięciu, gdy przez wzgląd na ranę poporodową zalecane jest oddawania moczu na stojąco.

Czy wiesz, że…

Badania przeprowadzone przez IFOP* wykazały, że 92% kobiet nie siada w publicznych toaletach, a 58% kobiet czuje do nich wstręt. 

*Institut francais d’opinion publique

Lady Pee – 10 sztuk Twojej higienicznej przyjaciółki znajdziesz w bardzo poręcznym, niewielkim opakowaniu, które zmieści się w każdej torebce, torbie, plecaku, a nawet większej kieszeni. Możesz mieć ją zawsze przy sobie!